fbpx

Help and Support

If you need further advice on a situation or local support we can help.

If you need urgent support or have witnessed a crime then be sure to contact the appropriate authorities in the country you are in. 

Lithuania Campaign

Alongside local partners, STOP THE TRAFFIK ran an awareness campaign in both Lithuania and the UK, helping to inform Lithuanians of workers’ rights in the UK.  

Informacija ir patarimai

Ar tu šiuo metu dirbi arba ieškai darbo Jungtinėje Karalystėje? Ar tau kelia nerimą tavo darbo arba apgyvendinimo sąlygos? Ar žinai savo teises? 

Kiekvienas dirbantis Jungtinėje Karalystėje turi teises. Nesvarbu koks tavo teisinis statusas Jungtinėje Karalystėje, įstatymas draudžia darbdaviui atimti tavo darbuotojo teises.

Skaityti daugiau

Informacija ir patarimai

Ar tau buvo pasiūlytas darbas ir apgyvendinimas Jungtinėje Karalystėje? Ar žinai, kur apsistosi? Ar perskaitei ir pasirašei oficialią darbo sutartį? Ar žinai savo kaip darbuotojo(s) teises Jungtinėje Karalystėje? 

Prieš priimdama(s) darbo pasiūlymą Jungtinėje Karalystėje, užduok klausimus ir žinok savo teises tam, kad galėtum priimti pagrįstus sprendimus ir taip išvengti galimos blogos situacijos.  

Skaityti daugiau

Support us

Your donations are vital to enabling us to combat human trafficking. Together we'll stop it.

Donate
Back to top